Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

2,5 mln zł na przebudowę rynku w Radzanowie


Zupełnie nowe oblicze zyska niedługo rynek Radzanowa. Gmina otrzymała 2,5 mln zł dofinansowania na projekt „Przebudowa rynku w Radzanowie”. Złożony przez gminę wniosek pierwotnie był znacznie szerszy i opiewał na kwotę 6,5 mln zł, jednak jak zapewnia wójt Przemysław Pakuszewski mimo ograniczeń projekt zostanie zrealizowany w możliwie najpełniejszej formie.

Sprzedam Piec


Według projektu w rynku pojawi się niewielki staw retencyjny lub  z obiegiem zamkniętym wody i fontanną. Odpowiednio wkomponowana  zieleń, pozwoli na zachowanie funkcji handlowych i komunikacyjnych rynku. Przybędzie mini plac zabaw, ławki, i mała wiata. W planach jest też odtworzenie historycznych szpalerów  drzew wzdłuż  północnej i południowej pierzei placu a także pośrodku ul. Sienkiewicza. Swój wygląd zmieni też frontowy plac przed kościołem. Zostanie przedłużony, a na miejscu dzisiejszego parkingu przewidziano lokalizację nowego pomnika Patrona Placu.  

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
z bliska
z bliska
18 dni temu

Projekt wspaniały— ciekawa będzie jego rzeczywistość po jego zrealizowaniu!!!!!

Gosc
Gosc
19 dni temu

Jak sie chce to mozna, brawo dla wladz Radzanowa,

Mati
Mati
19 dni temu
Reply to  Gosc

Chyba dla Pana Rafała

Gosc
Gosc
19 dni temu
Reply to  Mati

Hmm nie wiem kto to Pan Rafal, wiec sie nie wypowiem , pozdrowienia dla wszystkich mieszkancow gminy Radzanowa , super ze chociaz u was cos sie dzieje, bo u nas na noc sie nie zanosi

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x