Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Może rozpoznajesz? Powiadom ciechanowskich policjantów


Policjanci z ciechanowskiej Komendy Policji szukają mężczyzny, który w dniu 27 marca uszkodził szlaban przy wejściu na teren Państwowej Uczelni Zawodowej w Ciechanowie. Policjanci do prowadzonego postępowania zabezpieczyli nagranie, na którym został zarejestrowany wizerunek sprawcy tego przestępstwa.


Ciechanowscy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie uszkodzenia szlabanu na szkodę Państwowej Uczelni Zawodowej w Ciechanowie. Do prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli zapis z kamer monitoringu, na którym uwieczniony jest moment popełnionego przestępstwa.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę, mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ciechanowie. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu dyżurnego komisariatu 47 703-12-00 lub 47 703-12-98, bądź zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub pisząc na adres [email protected]


 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ngb
Ngb
1 rok temu

Niespotykana patologia nacpanego pijanego grubego głupca

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x