Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Znak Jakości „Przyjazny Urząd” dla PUP w Mławie


Już po raz szósty z rzędu Powiatowy Urząd Pracy w Mławie otrzymuje  Znak Jakości Przyjazny Urząd. Taką decyzję  25 marca 2021 roku podjął Quality Institute Sp. z o.o. Sp. k, na podstawie rekomendacji Kapituły Konkursu dla Instytucji Administracji Publicznej.


Kapituła Konkursu dokonuje oceny instytucji administracji publicznej i wyróżnia te, które stosują wysokie standardy jakościowe w swojej działalności związanej z obsługą klienta. Cechują się profesjonalizmem i rzetelnością w działaniach. Wdrażają nowoczesne i efektywne rozwiązania w zakresie świadczenia usług publicznych oraz są otwarte na potrzeby otoczenia społecznego.

źródło: PUP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Kkl
Kkl
2 lata temu

A Ja uważam, że to dobrze. Szczególnie pani Ewa B. zasługuje na publiczną pochwałę. Wyjątkowo przyjemna kobieta.

Daga
Daga
2 lata temu

Prima aprilis sobie robią

Jan
Jan
2 lata temu

Poważnie?

z bliska
z bliska
2 lata temu
Reply to  Jan

Uważam że to jest chyba jakiś żart.!!!!!

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x