Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Dni  Otwarte” w PUZ w Ciechanowie


Już po raz kolejny Państwowa Uczelnia   Zawodowa im. Ignacego Mościckiego   w Ciechanowie  otwiera swoje mury i zaprasza na „Dni Otwarte” największe wydarzenie skierowane do kandydatów na studia. W obliczu obecnej sytuacji epidemicznej dbając o zachowanie standardów bezpieczeństwa, wydarzenie odbywa  się w  formie on-line.


„ Dni  Otwarte”  to wyjątkowa okazja do zapoznania się z wszystkimi 12 kierunkami studiów oferowanymi przez PUZ w Ciechanowie. W trakcie wydarzenia pokazane zostaną  największe atuty Uczelni. Kandydaci dowiedzą się o specyfice studiowania,  zasadach i terminach  rekrutacji, systemie pomocy materialnej, praktycznym profilu studiów, oraz wielu innych możliwościach, jakie daje studiowanie w PUZ w Ciechanowie. Dostęp do wydarzenia jest możliwy za pośrednictwem strony głównej uczelni www.puzim.edu.pl  bez konieczności rejestracji. Serdecznie zapraszamy w imieniu Uczelni.

Fot: archiwum PUZ 2018

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x