Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Żłobki pozostają zamknięte do 18 kwietnia


Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rodziny i Polityki Społecznej z dnia 8 kwietnia 2021 r., działanie żłobków, klubów dziecięcych oraz dziennych opiekunów pozostanie zawieszone do 18 kwietnia 2021 r.


Przypomnijmy, pierwotnie działalność żłobków była zawieszona od 27 marca do 11 kwietnia. Teraz minister przedłuża ten okres o kolejny tydzień.

Jak podaje urząd miasta, rodzicom w tym okresie przysługują pewne uprawnienia. Więcej informacji w tej kwestii można znaleźć TUTAJ.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

„Prawdopodobnie do 25 kwietnia dzieci nie wrócą do żłobków i przedszkoli. Na to wskazuje wydłużenie przez rząd (do tego terminu) zasiłku opiekuńczego, z którego mogą korzystać rodzice w związku z zamknięciem tych placówek.”

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x