Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zmiany w powiecie. Wydział infrastruktury przeniesiony


Od dziś (12.04.2021)  Wydział Infrastruktury, Rolnictwa i Środowiska już w całości urzęduje na drugim piętrze budynku przy ulicy Wyspiańskiego 8a (w tym samym, co wydział komunikacji).


ksp Mława
Reklama

Wcześniej do tego budynku przeniesiony był dział rolnictwa i środowiska, teraz przeniósł się tam również dział budownictwa, architektury i inwestycji. Adresowane do Wydziału Infrastruktury, Rolnictwa i Środowiska dokumenty, interesanci mogą na razie składać tak jak dotychczas w głównym budynku starostwa przy ulicy Reymonta. Docelowo jednak wydział prosi, by składać je już do specjalnego pojemnika wystawionego na parterze w budynku przy Wyspiańskiego.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x