Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

I Ty dołącz do grupy mławskich krwiodawców


Nie wiemy czy wiecie, że w Mławie jest fanpage Krwiodawcy Mława. I ty możesz do niego dołączyć. W grupie łatwiej podzielić się informacjami i doświadczeniami. Razem łatwiej zachęcać innych do honorowego krwiodawstwa. Grupa jest otwarta.  Każdy może ją znaleźć, sprawdzić listę członków grupy i zobaczyć ich posty. – Chodzi mi o to, żeby krwiodawcy dołączyli do grupy. Im więcej nas tym lepiej. No i zapraszamy do oddawania krwi – mówi jej założycielka.


ksp Mława
Reklama

Grupę można znaleźć pod tym linkiem: https://www.facebook.com/groups/639768670267561/?ref=share

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x