Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 9 kwietnia


Według danych Ministerstwa Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 9 kwietnia br. godz. 10:30 mamy wykazane w ostatniej dobie 3 nowe zakażenia oraz 2 przypadki śmiertelne z powodu Covid-19. 539 osób objętych jest kwarantanną, w ciągu ostatniej doby wykonano 81 testów, z czego 4 są pozytywne.


 

W województwie mazowieckim odnotowano 3676 przypadki zakażeń, 66 przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących i 22 z powodu Covid-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 28487, z powodu chorób współistniejących zmarło 556 osób, z powodu COVID-19 – 212.

Link do pełnych danych TUTAJ

red.

źródło: MZ

 

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
New Zeland
New Zeland
3 lata temu

Ciekawa sprawa w listopadzie trzepał Niemiec, a teraz znam kolegów co drugi raz tym razem mocnej wytrzepał Angol.

wirus
wirus
3 lata temu

POzamykać koscioły dworzec pkp toalety dworcowe publiczne ,1 zł naraza życie .

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x