Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Modlitwa i kwiaty. Pamięci tych, co zginęli pod Smoleńskiem


Ze względu na pandemię COVID-19, miasto nie organizuje większych obchodów 11 rocznicy śmierci członków polskiej delegacji, którzy razem z Prezydentem RP lecieli na  obchody 70. rocznicy zbrodni katyńskiej. Stało się to w sobotę 10 kwietnia 2010 r. o godz. 8:41 pod Smoleńskiem.


 Wyrazem pamięci o tej tragedii będzie modlitwa pod dębem pamięci, którą odmówi Dziekan Dekanatu Mławskiego Wschodniego ks. kan. Sławomir Krasiński i złożenie wiązanki kwiatów  przez burmistrza Sławomira Kowalewskiego. Te uroczystości odbędą się w najbliższą sobotę – 10 kwietnia 2021 r. – o godz. 8:41 pod dębem pamięci na Starym Rynku w Mławie.

Źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
1 1 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x