Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koniec kolejek w wydziale komunikacji? Od maja wchodzi rezerwacja internetowa


Mławskie starostwo od maja wdroży internetowy system rezerwacji wizyt w wydziale komunikacji. Klient będzie miał możliwość wyboru rodzaju sprawy  (np. rejestracja pojazdu) oraz zaplanowania wizyty na wybrany dzień i godzinę. Internetowy system pozwoli na pobranie odpowiedniego biletu z biletomatu systemu kolejkowego.


ksp Mława
Reklama

Nowy system określi również limit wizyt, jakie na dany dzień można zarezerwować i z tej opcji korzystać będzie  wydział komunikacji. W przeciwnym razie, mogłyby dojść do sytuacji, że nie obsłużone byłyby te osoby, które przyszły do niego bez rezerwacji osobiście.

System daje możliwość zarówno rezerwacji anonimowej, jak też takiej z podaniem naszych danych. Wprowadzenia adresu mailowego, bądź numeru telefonu pozwoli pracownikom wydziału w razie potrzeby na kontakt lub powiadomienie.

Czy internetowy system rezerwacji rozwiąże problem kolejek, które ustawiają się pod wydziałem komunikacji już od wczesnych godzin porannych? Tego dzisiaj nie wiadomo. Na pewno jednak podniesie to komfort obsługi klienta.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
16 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mlawiak
Mlawiak
1 rok temu

I jak będzie rezerwacja to najbliższa możliwa będzie za dwa tygodnie bo miejsc nie będzie bo wszystko rezerwować będą nasi Mławscy sprzedawcy albo osoba która bierze po 100 zł i rejestruje za nas by nie stać w kolejce

z bliska
z bliska
1 rok temu
Reply to  Mlawiak

SŁuszna uwaga, i aby było widać „TEGO PRZEDSIĘBIORCE” to reklamuje się napisami na samochodzie, JAK można w ogóle taką firmę usługowo w ogóle zarejestrować, ???? —to jest przekręt, i pozwalanie na prowadzenie takiej działalności—-!!!!!

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  z bliska

to jest jakaś tragedia jedna osoba zablokuje cały dzień rano napyka numerków i cały urząd biega tylko dla niej i wszyscy na jej usługach .Wstyd. Nic nie da rady się załatwić cały dzień i czekają ,jak się spóźnisz sekundę to tragedia przepadło ,a po opłacani urzędnicy jak na posyłki biegają. WSTYD DLA STAROSTEWA.KTO NA TO POZWALA I TO NIBY legalne?????

Mławianka
Mławianka
1 rok temu

Ludzie powinni zacząć normalnie pracować. Niech te szopki się zakończą.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Wspaniałe!!!!

XYZ
XYZ
1 rok temu

Na pewno wymiana kadry sprawi że nie będzie kolejek trzeba czasem beton skruszyć

Czytelnik
Czytelnik
1 rok temu
Reply to  XYZ

Co głupoty wypisujesz? Sama młoda kadra rejestruje. Chyba nie byłeś i nie widziałeś że tak piszesz.

XYZ
XYZ
1 rok temu
Reply to  Czytelnik

Czego młoda kadra kogo młoda kadra. Urzędnik jest dla Obywatela czy Obywatel dla Urzędnika. Czytelniku głupoty to Ty piszesz.

anonimowy
anonimowy
1 rok temu

„System daje możliwość zarówno rezerwacji anonimowej” – czyli znowu będą słupy – nic się nie zmieni niestety…

Słup
Słup
1 rok temu
Reply to  anonimowy

ale słup też sprawę do załatwienia , nie stoimy tam żeby robić sztuczny tłok tylko żeby załatwić sprawę .

Kosyl
Kosyl
1 rok temu

Powinna być możliwość rejestracji przez Internet.., ale mi zmiana!!!.

Kkl
Kkl
1 rok temu

Jest potrzeba zwiększenia ilości osób zajmujących się obsługą klientów i tu nic nie da system internetowy czy bezpośredni. Człowieka nic nie zastąpi. W Starostwie tego nie widzą ?

Czytelnik
Czytelnik
1 rok temu
Reply to  Kkl

Brawo Ty!

Pik Pok
Pik Pok
1 rok temu

„Nowy system określi również limit wizyt” a ten system ktoś musi ustawić więc bez zmian

Borysek
Borysek
1 rok temu

Coś niesamowitego. Jednak można się zreformować .

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Borysek

21. wiek.nastał. Po 21 latach. Nareszcie. Jeszcze tylko kolejki do lekarzy po numerek o świcie zreformować i będzie git.

16
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x