Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kasy w ratuszu znów czynne


Po tygodniowej przerwie spowodowanej absencją chorobową pracowniczek, kasy Urzędu Miasta Mława są już czynne. Można z nich korzystać w godzinach od 8:00 do 15:15 (przerwa w godz.: 11:30-11:45). Jak przypomina ratusz, odwiedzając urząd, pamiętać trzeba o zachowywaniu dystansu społecznego i noszeniu maseczek.


Urząd zachęca także do korzystania z bankowości internetowej. Informacje o numerach kont, na które można wpłacać podatki, opłaty i inne należności, znajdują się TUTAJ.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x