Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Może ktoś chciałby przygarnąć małego pieska?


Witajcie. Jesteśmy kilkumiesięcznymi szczeniakami szukającymi domu i ludzi wielkiego serca, którzy nas pokochają i dla których staniemy się miłymi towarzyszami życia.


– Ta piękna jasnowłosa panienka to ja. Mam 3-4 miesięcy (dokładnie nie pamiętam) i jestem wykastrowana. Jestem bardzo towarzyska i grzeczna. Lubię kontakt z człowiekiem i całkiem nieźle idzie mi nauka czystości. Szukam swojego domu na stałe.

– A ten sympatyczny młodzieniec obok to ja, pięciomiesięczny grzeczny chłopak. Umiem chodzić na smyczy i zachowuję czystość. Lubię zabawy na dworze, zwłaszcza z dziećmi. Obecnie szukam swojego człowieka.

W sprawie adopcji naszych rozmówców można się kontaktować z Przychodnią Weterynaryjną M-WET przy ul. Rynkowej 18 w Mławie – osobiście lub telefonicznie: 23 655 03 80.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x