Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 3 kwietnia


Według danych Ministerstwa Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 3 kwietnia br. godz. 10:30 mamy wykazane w ostatniej dobie 13 nowych zakażeń brak przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących z Covid-19 i Covid-19. 658 osoby objęte są kwarantanną, w ciągu ostatniej doby wykonano 57 testów, z czego 13 jest pozytywnych. 


W województwie mazowieckim odnotowano 4115 przypadki zakażeń, 58 przypadki śmiertelne z powodu chorób współistniejących i 19 z powodu Covid-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 28079, z powodu chorób współistniejących zmarło 426 osób, z powodu COVID-19 – 145.

Link do pełnych danych TUTAJ

red.

źródło: MZ

 

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x