Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

To przecież primaaprilisowe żarty


Odwołujemy wczorajsze publikacje w sprawie Zalewu Ruda i utrudnień przy zakupie alkoholu. To primaaprilisowe żarty.


Tak naprawdę pomostu nad zalewem nadal w najbliższym czasie nie będzie. Nic konkretnego nie wiadomo też o zapowiadanym od wielu lat remoncie tego zbiornika wodnego.

Również nie grozi nam nawet czasowa prohibicja. Jeżeli jest się pełnoletnim, nadal alkohol można nabywać bez zbędnych formalności i można go wypić, nie wskazując ani miejsca spożycia ani towarzyszących osób. Dziękujemy czytelnikom za wspólną zabawę i zachęcamy do podzielenia się w komentarzach jakie dowcipy sami sprawiliśmy lub na jakie „wkrętki” nabrali nas znajomi.

red.   

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x