Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

SP nr 2. Konkurs na najpiękniejsza ozdobę wielkanocną


Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami dlatego Szkoła Podstawowa nr 2 w Mławie zorganizowała świąteczny konkurs na najpiękniejsza ozdobę wielkanocną.


Konkurs skierowany był do uczniów klas IV-VII. Zadanie polegało na wykonaniu ozdoby – mogła to być pisanka, stroik, koszyczek lub każda inna ozdoba przypominająca o świętach. Przy ocenie i nagradzaniu prac były brane pod uwagę: oryginalność, pomysłowość, estetyka wykonania oraz powiązanie z tradycją.

Wśród wykonanych prac wyróżnione zostały cztery, wykonane przez:

Oliwia Rachuba – kl. IV a

Jan Kowalkowski – kl. VI a

Adam Burakowski – kl. IV a

Michał Żurawiński – kl. VII b

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i jednocześnie zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

źródło i fot. SP 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x