Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Podejrzenie wycieku gazu z butli. Interweniowali strażacy z OSP Szreńsk


Wczoraj wieczorem około 19:40 strażacy OSP Szreńsk wyjechali do podejrzenia wycieku gazu propan butan w jednym z domów jednorodzinnych w Szreńsku. Po dotarciu na miejsce i rozpoznaniu druhowie zakręcili zawór, wynieśli butle na zewnątrz oraz przewietrzyli dom.


ksp Mława
Reklama

Butla ma zostać oddana do sprawdzenia szczelności. Czujność mieszkańców tego domu okazała się tu bardzo ważną kwestią. Możliwe że dzięki temu udało się tu uniknąć tragedii. Przypomnijmy, kilka dni temu śmierć na skutek eksplozji butli z gazem poniosła w Mławie 63-letnia kobieta.

Druhowie z OSP Szreńsk apelują i zachęcają mieszkańców do zakupienia czujnika gazu.

red.

źródło i fot. OSP Szreńsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x