Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Stypendia Prezesa Rady Ministrów dla uczniów ZS w Strzegowie


Alicja Zieleniewska uczennica klasy IIA (liceum czteroletnie) i Mateusz Parzuchowski uczeń klasy III (liceum trzyletnie) to najzdolniejsi uczniowie i tegoroczni stypendyści Prezesa Rady Ministrów. Gratulacyjne dyplomy odebrali w  piątek 26 marca br. z rąk  dyrektor Zespołu Szkół w Strzegowie Wiesława Popka.


Stypendium to może uzyskać każdy uczeń, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen albo wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre. Stypendium przyznaje się jednemu uczniowi danej szkoły na okres od września do czerwca w danym roku szkolnym.

– Gratulujemy waszym Rodzicom i życzymy wam dalszych sukcesów w zdobywaniu wiedzy i umiejętności, a także zachęcamy do realizowania marzeń i celów, które obecnie wydają się trudno osiągalne – napisała na szkolnej stronie internetowej dyrekcja.

źródło i fot. ZS w Strzegowie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x