Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława. Pod gruzami budynku zginęła 63-letnia kobieta


Trwają czynności mławskiej policji  i prokuratury w sprawie wczorajszego wybuchu gazu, w budynku przy ul. Płockiej w Mławie. W gruzowisku straż pożarna odnalazła ciało 63-letniej kobiety. 


Do wybuchu doszło po godz.11. W pomieszczeniu mieszkalnym, znajdującym się nad garażem, wybuchł gaz, butla z gazem podłączona była do kuchenki. W wyniku wybuchu część budynku zawaliła się. Pod gruzowiskiem straż pożarna odnalazła ciało 63-letniej, mieszkającej samotnie  kobiety.  Mławska policja i prokuratura szczegółowo ustalają przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

źródło: KPP Mława

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x