Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ciągle rozjeżdżają i ciągle naprawiają


Ile już było takich przypadków trudno nawet zliczyć. Na pewno jednak powtarzają się systematycznie i pisaliśmy już o tym wielokrotnie. Kierowca ciężarówki z naczepą, który wjechał w Narutowicza i minął zakaz na skrzyżowaniu z Targową nie ma już wyjścia. Na skrzyżowaniu w rynku nie uda się tak złamać składu, żeby nie uszkodzić znaków lub słupków i skręcić w Padlewskiego.


Toteż  regularnie na skrzyżowaniu pojawiają się drogowcy i naprawiają uszkodzenia. I tak nikt tego błędnego koła nie przerywa. Kierowca ciężarówki, który przed dziś kilkunastoma minutami sforsował to skrzyżowanie, miał podwójnego pecha, bo wjechał jeszcze w ulicę Reymonta i tam zatrzymał go patrol policji. A drogowcy już uszkodzenia naprawiają. Usunęli zupełnie słupki i łańcuchy zabezpieczające przejście dla pieszych. Może znudzili się już ciągle je naprawiać?  

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
11 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Pio
Pio
6 miesięcy temu

Cielak mógł jechać prosto do rynku lub skręcić w lewo a nie skręca w prawo i kładzie wszystkie słupki… Chyba widzi że się nie zmieści. Eh myślenie nie boli

Mlawianka
Mlawianka
6 miesięcy temu

Żeby tak chcieli naprawić słupki na ul. Sienkiewicza przy rondzie i przy kopcu, ale nic a nic i tak już rok mija.

Antykowal
Antykowal
6 miesięcy temu

A burmistrz miał wybór. Marszałek Struzik dawał pieniądze na obwodnicę albo na kanalizację. Chyba wiecie co kowalewski wybrał. Przecież trzeba zbudować kanalizację do bloków na podmiejskiej. Ten człowiek wstydu nie ma za grosz!!!

pop
pop
6 miesięcy temu

To nie jedyne takie skrzyżowanie w Mławie, gdzie najeżdżają na krawężniki chociażby i nie ma tam żadnych zakazów dla ciężarówek, skoro takie słupki rozjedzaja to jaka to ochrona dla pieszych? Żadna, po za tym służą one żeby piesi nie chodzili na skróty, przy obecnym natężeniu ruchu chyba nikt się nie odważy.

Lopez
Lopez
6 miesięcy temu

Co wymagać od kierowców ciężarówek. W końcu to ledwo umie czytać i pisać.

Wikol
Wikol
6 miesięcy temu
Reply to  Lopez

W dużej części pewnie tak.

Kryśka
Kryśka
6 miesięcy temu
Reply to  Lopez

Jak to dobrze, że Ty potrafisz. Zastanówcie się ludzie co mówicie. Gdyby nie Ci kierowcy to w waszych ulubionych sklepach nie byłoby tych ulubionych produktów, które jecie. I nie tylko. Trochę szacunku szanowni Państwo bo żaden człowiek nie jest gorszy od drugiego.

Lopez
Lopez
6 miesięcy temu
Reply to  Kryśka

stara śpiewka nieudaczników z ciężarówek. Co to było gdyby nie oni… Z pewnością było by bezpieczniej

Takmyslę
Takmyslę
6 miesięcy temu

A nie lepiej zrobić wiekszy łuk albo przesunąc przejscie głebiej za jednym kosztem.

...
...
6 miesięcy temu

Zamiast metalowych słupków zrobić zapory betonowe i po problemie.

Wujek same zło
Wujek same zło
6 miesięcy temu
Reply to  ...

Popieram.

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x