Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wybuch w budynku na Płockiej. Jedna osoba nie żyje [FOTO, FILM]


Trwa akcja ratownicza mławskiej straży pożarnej w jednym z budynków przy ulicy Płockiej. Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze, ale na miejscu okazało się, że doszło do eksplozji.


Jak mówią świadkowie, słychać było silny wybuch i strop budynku aż uniósł się w górę, a komin się przewrócił. Na dole budynku znajdował się garaż, a nad nim część mieszkalna. Po intensywnych  działaniach strażacy wydobyli spod gruzów jedną osobę poszkodowaną. Na razie nie wiadomo dokładnie jak poważne obrażenia odniosła. Na miejscu działania prowadzą dwa zastępy PSP oraz zastęp OSP Mława. Na miejscu jest również patrol policji.

Aktualizacja: Jak podała przed chwilą policja, w budynku doszło do wybuchu butli z gazem, nie żyje jedna osoba.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x