Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Szpital się nie zamyka i nie zamknie


Mławski szpital się nie zamyka i nie zamknie – twierdzi dyrektor Waldemar Rybak. I zapowiada, że dzisiaj rusza chirurgia, a w najbliższych dniach, możliwe że nawet jutro interna.

Sprzedam Piec


Czasowe problemy w funkcjonowaniu placówki wywołały zachorowania na Covid-19 wśród personelu. Mówił o tym również na sesji 25 marca starosta Jerzy Rakowski.

– Całkowicie nie jesteśmy w stanie zapobiec zachorowaniom personelu. Optymistyczne jednak jest to, że choć naprawdę jest ciężko i jesteśmy wyczerpani to szpital się nie zamyka i nie zamknie. Mamy odpowiednią ilość łóżek covidowych, którą zależnie od decyzji wojewody możemy zwiększyć, ale chcemy też leczyć i pomagać innym pacjentom – mówi dyrektor Waldemar Rybak.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Tvp
Tvp
16 dni temu

Krótki i jasny przekaz . Co jakiś czas powinny być wydane takie komunikaty . Jest ciężko ale damy radę. ! Do mnie dotarło sprawdzać osobiście nie zamierzam .

Anonimowo
Anonimowo
16 dni temu
Reply to  Tvp

Do mnie przekaz pana dyrektora jednak nie dotarł, tak samo jak nie docierają wiadomości tvp, ale sprawdzać też nie mam zamiaru.

Tvp
Tvp
16 dni temu
Reply to  Anonimowo

Lepsze TVP niż Sok z buraka , haha

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x