Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Szpital się nie zamyka i nie zamknie


Mławski szpital się nie zamyka i nie zamknie – twierdzi dyrektor Waldemar Rybak. I zapowiada, że dzisiaj rusza chirurgia, a w najbliższych dniach, możliwe że nawet jutro interna.


Czasowe problemy w funkcjonowaniu placówki wywołały zachorowania na Covid-19 wśród personelu. Mówił o tym również na sesji 25 marca starosta Jerzy Rakowski.

– Całkowicie nie jesteśmy w stanie zapobiec zachorowaniom personelu. Optymistyczne jednak jest to, że choć naprawdę jest ciężko i jesteśmy wyczerpani to szpital się nie zamyka i nie zamknie. Mamy odpowiednią ilość łóżek covidowych, którą zależnie od decyzji wojewody możemy zwiększyć, ale chcemy też leczyć i pomagać innym pacjentom – mówi dyrektor Waldemar Rybak.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
witkacy
witkacy
1 rok temu

Dlaczego nie ma mojego wpisu, oddający prawde o łajdackim szpitalu. O chamskich kłamliwych znachorach, i opiekuńczych pielęgniarkach, i dobrym aktorze dyrektorze

witkacy
witkacy
1 rok temu

Dyrektorek sobie gada co mu ślina na język przyniesie.
A, że słaba jakość usług szpitala tego nie widzi, papiery podrabiane.
Pacjentów doprowadza się do śmierci, przez złe leczenie, brak podstawowej opieki medycznej, tego się nie widzi. Szpital to fikcja, jedna wielka banda, więcej zła niz dobra. Nigdy, bym się nie położyła do tego szpitala.

Tvp
Tvp
1 rok temu

Krótki i jasny przekaz . Co jakiś czas powinny być wydane takie komunikaty . Jest ciężko ale damy radę. ! Do mnie dotarło sprawdzać osobiście nie zamierzam .

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Tvp

Do mnie przekaz pana dyrektora jednak nie dotarł, tak samo jak nie docierają wiadomości tvp, ale sprawdzać też nie mam zamiaru.

Tvp
Tvp
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Lepsze TVP niż Sok z buraka , haha

Jaga
Jaga
1 rok temu
Reply to  Tvp

Sok z buraka przynajmniej nie jest za moje pieniądze, a tvp niestety już tak i dlatego muszę wymagać rzetelnego dziennikarstwa od tvp, a nie lania wody i szczucia na tych nie popierających pis.
Dlatego mam odmienne zdanie od twojego:
TVP to dno i nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x