Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Covid w ratuszu. Kasy nieczynne


Od wczoraj aż do odwołania nieczynne są kasy w miejskim ratuszu. Jak podał urząd, powodem jest znaczna  absencja chorobowa pracowniczek. To skutek obserwowanej na terenie całego kraju dużej zachorowalności na COVID-19, która dotknęła również Mławę i tutejszy urząd miasta. Urząd przeprasza za utrudnienia i zachęca do korzystania z bankowości elektronicznej.


red.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Lopez
Lopez
6 miesięcy temu

Absencja chorobowa? Może dlatego że panie z kasy pracują bez maseczek.

Gruba Berta
Gruba Berta
6 miesięcy temu

Teraz należy sobie zadać pytanie, co dało zamykanie urzędów? Jak widzimy najwięcej zachorowań jest tam, gdzie się odizolowano. Biedronki i inne sklepy nie mają jakoś takich problemów. To jest powód, dlaczego ludzie nie wierzą i ignorują „pandemię” i szum robiony wokół niej.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x