Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzisiejszej nocy śpimy o godzinę krócej


Przypominamy iż w ostatni weekend marca przestawiamy zegarki i śpimy godzinę krócej. Z soboty na niedzielę z 27 na 28 marca przesuwamy wskazówkę zegara z godziny 2 na 3 i wracamy do tzw. czasu letniego.

Sprzedam Piec


Warto przypomnieć, że w 2019 roku Parlament Europejski podjął decyzję ostatecznej rezygnacji ze zmiany czasu letniego i zimowego. Decyzja miała wejść w życie właśnie w roku 2021. Jak się jednak okazało rządy wszystkich krajów mają teraz ważniejsze sprawy na głowie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Wujek
Wujek
19 dni temu

Parlament Europejski nam teraz dyktuje jak mamy postrzegać czas.

Dziadek
Dziadek
19 dni temu

Ja będę spał tyle ile będę miał ochotę…

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x