Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wyróżnienie dla uczniów z SP6 za niezwykły film


Po raz drugi raz z rzędu zespół uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Mławie otrzymał wyróżnienie w konkursie Zrób-my Nasz-Film „Historie zapisane w obrazie” 2020-2021, skierowanym do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa mazowieckiego.  


Film „Sen o Mławie”, jak podało jury w protokole doceniono m.in. za: połączenie historii i teraźniejszości, niezwykłe ujęcia okolic miasta z różnych punktów widzenia i odniesień od historii po współczesność, ciekawy pomysł, osadzony we współczesnych realiach, ciekawe lokalne legendy. W tym roku autorami wyróżnionej pracy byli: Magdalena Wiącek, Amelia Merchel i Kacper Gajur. Gratulujemy!

Tradycyjnie organizatorem konkursu (w tym roku już IV edycji) był Ośrodek Edukacji Informatycznej  i Zastosowań Komputerów w Warszawie. Honorowym patronatem objęli go: Marszałek Województwa Mazowieckiego i Mazowiecki Kurator Oświaty.

Wyróżniony film można zobaczyć otwierając jeden z linków:

Link do filmu w chmurze:https://sp6mlawa-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/mlabanowski_sp6mlawa_org/EU8eXB1nwz1JoF273yJQQWcBYaM1A16R98wRHXvYAuuPmQ?e=AjwCEN

Link do filmu na FB: https://www.facebook.com/sp6mlawa/videos/2936796036644573

źródło: SP 6 Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x