Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wiadukt Modła do przebudowy. Będą utrudnienia


Według zapowiedzi, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i autostrad przystąpi do przebudowy wiaduktu Modła nad trasą kolejową Warszawa – Gdańsk. Stosowne zezwolenie na realizację inwestycji drogowej już trafiło do mławskiego ratusza.


– To dowód na to, że GDDKiA jest przygotowana i za chwilę przystąpi do prac związanych z przebudową tego wiaduktu, po to, żeby za jakiś czas, nie wiemy jak długi można było wybudować obwodnicę zachodnią – poinformował burmistrz Sławomir Kowalewski na ostatniej sesji rady miasta.

Burmistrz zapowiedział również, że w planach drogowców jest wybudowanie drugiego, przejściowego obiektu aby zapewnić przejezdność trasy w tym miejscu, choć zapewne bez utrudnień w ruchu się nie obędzie.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
milo
milo
1 rok temu

Wszyscy dookoła już są gotowi, tylko główny zainteresowany przes(r)pał sprawę. Marszałek miał dodatkowe pieniądze na dokumentację dla Mławy, wystarczyło złożyć wniosek, ale ratusz zdecydował-po co. Podobnie było z dofinansowaniem na zieleń, drzewa, trawniki. Do piątku były przyjmowane wnioski na czyste powietrze u marszałka. Okoliczne gminy poskładały, Ciechanów też. Mławski ratusz nie złożył bo nie wiedzieli, bo nie ma komu, bo covid, bo praca zdalna, bo… „nas marszałek nie lubi”. To chyba odwrotnie jest. Dajcie szansę Struzikowi, składajcie wnioski, zaproście na sesję, niech się wypowie co jest na rzeczy. Może coś się zmieni… „daj szansę Rebe, puść los”

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x