Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Terytorialsi rozdali ponad 40 tysięcy darmowych maseczek


Na terenie Mazowsza od wtorku rozpoczęła się dystrybucja darmowych maseczek ochronnych, dostarczonych przez ministerstwo zdrowia. Do akcji zaangażowano także wojsko.


Do województwa mazowieckiego trafiło 21 milionów darmowych maseczek, za dystrybucję których odpowiadają samorządy. Władze Warszawy, do której trafiło 7 mln maseczek, o wsparcie w ich rozdawaniu wśród mieszkańców zwróciły się do Wojsk Obrony Terytorialnej. Żołnierze trzech batalionów z 5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej im. ppor. Mieczysława Dziemieszkiewicza zaangażowani zostali by rozdać  na terenie Warszawy ponad 40 tysięcy maseczek. Terytorialsi z Ciechanowa, Komorowa i Siedlec stanęli wczoraj w najbardziej uczęszczanych lokalizacjach by jak największa liczba mieszkańców Stolicy mogła otrzymać maseczki.

Środki ochrony indywidualnej, w tym maseczki, rękawiczki i płyn dezynfekcyjny od ponad roku stały się nieodłącznym elementem każdego Polaka, dlatego wczorajsza inicjatywa cieszyła się dużym powodzenie, maseczki schodziły w błyskawicznym tempie.

źródło i fot. 5.MBOT

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
1 2 votes
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Odwrócony
Odwrócony
2 lata temu

Szanowna Redakcjo. Ponawiam pytanie. Czy tego rodzaju ,,artykuły” na Waszym portalu są płatne?

Odwrócony
Odwrócony
2 lata temu

Do Redakcji.
Czy zamieszczenie tego rodzaju ,,artykułu” jest płatne?

Anonim
Anonim
2 lata temu

Ci grabieżcy naszej kasy tylko do prostych czynności się nadają. Kto ich ubrał w mundury i dał stopnie wojskowe. Czyżby to miało dodać im powagi. Do roboty nieroby.
J384Ć P15

Hemi
Hemi
2 lata temu
Reply to  Anonim

„Nasza kasa”?

Wszyscy zdrowi w domu?

Nie mamy żadnej „naszej” wspólnej kasy gościu.

Złudzenia i omamy, to ponoć częsty objaw wariantu brytyjskiego so be careful :).

Anonim
Anonim
2 lata temu
Reply to  Hemi

Gościu to jest „nasza kasa” i to są darmozjady. A ty masz klapki na oczach i szum w głowie od peanów pinokia. Jeszcze niech te dzieciaczki chusteczki higieniczne rozdają bo do niczego innego to nie dał bym bym im nie do zrobienia. J384Ć P15

Wolność
Wolność
2 lata temu
Reply to  Hemi

A ty co adwokat nierobów, czy może ze swoich pieniędzy im płacisz. ***** ***

Fakiba
Fakiba
2 lata temu
Reply to  Hemi

Jaki elokwentny pisowiec.
Jestem pełna podziwu.
Nawet języki” łobce” zna.
Tak to jest nasza kasa, a nie kasa rządu czy pisu bo to są podatki nas wszystkich. Ten nierząd wydaje naszą kasę na prawo i lewo.

Hemi. jak jest po duńsku”wątpliwość słaba”???

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x