Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kolejny alarm bombowy w szreńskiej szkole


Wczoraj, kolejny raz służby interweniowały w sprawie zgłoszenia o podłożeniu bomby w Szreńskim Zespole Placówek Oświatowych. Na miejsce zadysponowano Policję z Posterunku w Szreńsku, Druhów Ochotników ze Szreńska oraz JRG z Mławy. Alarm szczęśliwie okazał się fałszywy.Jak dotąd policji nie udało się namierzyć i ująć sprawcy tych „bombowych” żartów, które nie dość, że są karalne, wywołują konieczność sprawdzenia takiego zgłoszenia i angażują służby.

red.

Fot. OSP Szreńsk/własne

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x