Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Światowy Dzień Wody w I LO- konkurs, zabawy online, wirtualne quizy


W związku ze Światowym Dniem Wody obchodzonym 22 marca I Liceum Ogólnokształcące w Mławie przyłączyło się do inicjatywy „ZRÓBMY SZUM WOKÓŁ WODY”, którą zorganizowała Polska Akcja Humanitarna.


W ramach obchodów  tego święta odbył się  konkurs „Woda jako cud natury”, który obejmował zakres dotyczący sfery wodnej na kuli ziemskiej, właściwości, dostępu i jej wykorzystania. Uczniowie zaprezentowali przygotowane przez siebie doświadczenia, badając właściwości fizyczne i chemiczne wody. Zwycięzcami konkursu zostali ex aequo Julia Epa z klasy I B oraz  Piotr Afanasiew i Filip Bergolc z klasy II D.  

Ten tydzień przypomniał nam o roli i znaczeniu wody w życiu człowieka. Lekcje wychowawcze, przeprowadzone w naszej szkole, uświadomiły nam, że dostęp do czystej wody jest jednym z praw człowieka i my jesteśmy za to współodpowiedzialni.

Honorowy patronat nad szkolną akcją objął Zakład Wodociągów, Kanalizacji  i Oczyszczania Ścieków „WOD-KAN” Sp. z o.o. w Mławie oraz Burmistrz Miasta Mława. 

 źródło i fot. I LO Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x