Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kumulacja! Wygrał prawie 18 mln w Lotto


W czepku urodzony okazał się mieszkaniec Pruszcza (kujawsko-pomorskie), który w minioną sobotę (20 marca) w losowaniu lotto bezbłędnie wytypował szczęśliwe liczby.


Kumulacja w sobotnim losowaniu była wyjątkowo wysoka. Szczęśliwiec losowo wybrał liczby 2, 3, 5, 9, 31, 48 i trafił. To pierwsza „szóstka”, która padła w tej miejscowości, a odnotowana została w punkcie LOTTO przy ul. Dworcowej 1b. Nie wiadomo, czy szczęśliwiec był namiętnym graczem, czy polował od czasu do czasu.

Tego samego dnia padła jeszcze jedna siedmiocyfrowa wygrana. W Gryfinie (zachodniopomorskie) gracz wygrał w Lotto Plus okrągły 1000000 zł.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x