Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 23 marca


Według danych Ministerstwa Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 23 marca br. godz. 10:30 mamy wykazane w ostatniej dobie 8 nowych zakażeń i 2 przypadki śmiertelne z powodu chorób współistniejących z Covid-19. 708 osób objętych jest kwarantanną, w ciągu ostatniej doby wykonano 100 testów, z czego 10 jest pozytywnych. 


W województwie mazowieckim odnotowano 3105 przypadki zakażeń, 49 przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących i 9 z powodu Covid-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 16741, z powodu chorób współistniejących zmarło 314 osób, z powodu COVID-19 – 82.

Link do pełnych danych TUTAJ

red.

źródło: MZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
1 1 vote
Oceń artykuł
guest
18 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
czysty
czysty
1 rok temu

toalety dworcowe bo tam ………..

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  czysty

Y

ukrai na
ukrai na
1 rok temu

pozamykajta kościoły dworzec pkp granice.

kot
kot
1 rok temu

no, cóż, oczekuję na komentarze naszego forumowego mizantropa. Żenujące. Pozdrawiam.

Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu
Reply to  kot

Ten mizantrop, o którym wspomniałeś, zapewne samego siebie nie darzy sympatią. Lekceważenie ogólnoświatowego zagrożenia jest przymiotem ludzi głupich. Skutki tej głupoty już odczuwa zarówno Służba Zdrowia jak i przedsiębiorcy oraz zwykli obywatele.
Z pozdrowieniami.

Mława
Mława
1 rok temu
Reply to  Giuseppe

Dalej pusty jak dzban

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Mława

Nie rozumiem, czemu Moderator publikuje wykwity tego prymitywa. Dać mu big banana i tyle! Niczego nie wnosi, tylko wyzwiska itd. itp.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Yureck

A ty?
Uderz się najpierw w swoje własne piersi jurecku ogórecku/giuseppe

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Ja tam maskę noszę. Ręce dezynfekuję. Zachowuję dystans. Co się czepiasz???

kot
kot
1 rok temu
Reply to  Yureck

nie chcę oceniać nikogo, nie wiem, kim jest rozmówca po drugiej stronie, ma swoje zdanie, i szanuję to,
razi mnie wyzywanie – nie-wyzywanie rozmówcy, jak nie ma nic do powiedzenia, jak w bajce przyszedł, a jednak nie przyszedł itp. Starajmy się nie używać w stosunku do ludzi inwektyw, można ocenić wypowiedź, ale raczej nie człowieka. Znam sporo ludzi po covidzie, znałem zmarłych, tez rażą mnie te wypowiedzi, ale staram się nie ulegać negatywnym emocjom, nie możemy wpadać w panikę, zawsze ktoś z dystansem i innym spojrzeniem jest ważny, pod warunkiem ,że nie przekazuje swoich myśli w dość prymitywny, nieuprzejmy sposób. Przecież jest mnóstwo ludz,którzy ,pomimo kontaktu nie chorują ,i to jest cenne zjawisko, ale powinno budować, a nie niszczyć. Nie dajmy się ponieść emocjom.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  kot

Bardzo mądra wypowiedź.
Winna być napisana grubą czcionką i powielana pod każdym artykułem jako pierwsza.

kot
kot
1 rok temu
Reply to  Giuseppe

powinien popatrzeć w oczy tym, co przechorowali, alb tym, którzy kogoś stracili, a takich jest coraz więcej…. żenujący poziom.
Mam ochotę napisać
chu…chu..cha…chu…chu… cha…
…….nasza zima zla, ale nie wiem, czy to wypada…..

Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu
Reply to  kot

Obawiam się, że niedługo będzie ” płacz i zgrzytanie zębów”. Antymaseczkowcy będą wyrywać sobie w rozpaczy włosy z głowy. Nie pomoże Konstytucja. Pozostanie kremacja.
Z najlepszymi życzeniami dla Ciebie i pozostałych.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  kot

Jeśli nie chorował i nie choruje, to może patrzeć śmiało wszystkim w oczy, bo nie zarażał i nie zaraża.

kot
kot
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

nie każdy ma być szczęście tak neutralny wobec covida , a przykład idzie od innych. Internet jest miejscem opiniotwórczym , i wielu ludzi będzie naśladować jedne grupy, albo drugie grupy ludzkie, gdyż to co piszemy, jest dla kogoś przedstawieniem naszego zdania, wpływa na nasze zachowanie i myślenie. Brak szacunku i wyzwiska również nie powinny mieć miejsca w internecie-dotyczy to wszystkich , nie tylko oponentów !!!!! Ludzie, szanujmy się .

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  kot

A ci trzej (jurek, józek i łoś) szanują innych?
Na ogół tylko źle im życzą i obrażają innych, często ich wyzywając. Tego nie widzisz? „Mizantrop” – w tym kontekście, w jakim użyłeś tego określenia, to też nie jest szacunek do drugiego człowieka.
Uderz się najpierw we własne piersi, a potem rzucaj kamieniami w innych „kulturalny” człowieczku.

kot
kot
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

do nich także piszę, aby nie wyzywali, natomiast słowa mizantrop nie użyłem konkretnie w stosunku do nikogo , zatem, jeśli ktoś się czuje urażony, bardzo mi przykro. Pozdrawiam.

kot
kot
1 rok temu
Reply to  kot

ach,i wcale nie twierdzę, że jestem kulturalny. Normalnie jestem strasznym chamem i dziadem.
Polak Polakowi wilkiem…..

18
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x