Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Jaka jest prawda o nas? Mławscy harcerze prezentują wyniki ankiety


W marcu harcerki z hufca ZHP Mława prowadziły internetową ankietę, badającą naszą świadomość ekologiczną. Teraz prezentują jej zbiorcze wyniki – można się z nimi zapoznać poniżej. Teraz harcerki zachęcają do cieszącej się dużą popularnością wśród Mławian akcji sprzątania świata.


– Ponownie zachęcamy do włączenia się do naszych harcerskich obchodów Dnia Ziemi. Naszym celem jest uzbierać przynajmniej 51 worków (z okazji. 51. rocznicy ogłoszenia tego święta) do 22 kwietnia, by choć w takim stopniu poprawić stan środowiska w naszej okolicy. Zdjęcia wraz z liczbą zebranych worków należy przesłać na nasz adres mailowy: [email protected]. Dla osób, które zbiorą najwięcej worków czekają nagrody! – zachęcają organizatorki.

red.

Opracowanie ankiety i wyniki poniżej:

ankieta-opracowanie-z-wykresami

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x