Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wagary udaremnione!


Pierwszy dzień wiosny przypadający 21 marca w  szkołach nazywany był zwykle dniem wagarowicza.  W tym roku, jak mawiają żartobliwie niektórzy, młodzież zamiast uciekać ze szkoły, ucieka z domu do szkoły.


Niezależnie od tego jaką postać miałyby przyjąć wagary podczas nauki zdalnej, I LO zaproponowało swoim uczniom formę wirtualną. Opatrzyło ją sensacyjnym nagłówkiem: „Wagary udaremnione! Matematyczka zamknęła uczniów w piwnicy szkoły”!. Chodzi tu rzecz jasna o zabawę w wirtualnym escape roomie. Jak to wygląda zobaczcie sami:

Zobacz TUTAJ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Prpcd
Prpcd
1 rok temu

Jak zwykle link przekierowuje gdzie indziej, aby się nic nie dowiedzieć

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x