Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Skarpetkowe wyzwanie w SP w Bogurzynie


19 marca przedszkolaki oraz uczniowie z klas I -II Szkoły Podstawowej w Bogurzynie wzięli udział w skarpetkowym wyzwaniu ubierając dwie różne skarpetki oraz biorąc udział w zajęciach na temat zespołu Downa. Skarpetkowe wyzwanie odbywa się co roku 21 marca.


Ponieważ w tym roku 21 marca wypada w niedzielę decyzją pani dyrektor Anny Jaroszewskiej skarpetkowe wyzwanie odbyło się w piątek – 19 marca. Głównym celem wyzwania jest zwiększanie świadomości na temat zespołu Downa. Tego dnia zakłada się dwie różne skarpetki, aby wyrazić różnorodność ludzi. Poprzez udział w wyzwaniu społeczność Szkoły Podstawowej w Bogurzynie pragnie okazać solidarność z ludźmi cierpiącymi na zespół Downa oraz udzielić wsparcia ich rodzinom. Skarpetkowe wyzwanie to wyjątkowe wydarzenie promujące postawy ceniące ludzką różnorodność, dzięki której świat jest piękny, kolorowy, a jednocześnie ciekawy i inspirujący.

źródło i fot. SP w Bogurzynie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x