Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Są już pierwsze zwiastuny kalendarzowej i prawdziwej wiosny


Dziś mamy pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Za oknem pochmurnie i pada deszcz ze śniegiem. Te ostatnie (oby!) kaprysy zimy nie zacierają jednak tych nieomylnych oznak, że zima kończy już swoje panowanie.    


Do tych oznak kalendarzowej i rzeczywistej wiosny jak co roku możemy zaliczyć przylot bocianów. Te na pewno już pojawiły się w naszym powiecie w Kosinach Bartosowych (gm. Wiśniewo). Z kolei Nadleśnictwo Dwukoły pochwaliło się innym symbolem nadejścia wiosny: śnieżyczką przebiśniegiem. Inny z czytelników nadesłał kwitnącą leszczyną.  A Wy, czy widzieliście już Wiosnę?

red.

Fot: nadesłane/M.Rykowski

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x