Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Inwentaryzacja źródeł ciepła nie zakończona. Odwiedzą nas ankieterzy


Jak zapowiada urząd miasta, przedłużono okresu przeprowadzenia inwentaryzacji źródeł ciepła na terenie Miasta Mława. Od 12 stycznia 2021 r. do 30 marca 2021 r. odwiedzą Państwa ankieterzy firmy GlobalEGO. Przeprowadzą oni krótką ankietę m.in. na temat rodzaju używanego paliwa, głównego źródła ciepła czy rodzaju ocieplenia budynku.


Spis będzie się odbywać 7 dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 21:00. Ankieterzy będą posiadać stosowne upoważnienie Burmistrza oraz identyfikator. Celem inwentaryzacji jest poprawa jakości powietrza w regionie.

Ratusz  zwraca się z prośbą o rzetelną informację na temat stosowanego źródła ciepła. Ograniczenie zanieczyszczenia poprzez identyfikację przestarzałych urządzeń grzewczych leży w naszym wspólnym interesie. Ocena skali problemu ułatwi skuteczne pozyskiwanie dofinansowanie na instalacje OZE, a w tym na wymianę kotłów.

Infolinia: 577 757 002

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Elom
Elom
8 miesięcy temu

Ja dzwoniłem do pani w listopadzie celem odpowiedzi na ankietę telefonicznie. Nr podany w artykule z zeszłego roku. Pani powiedziała że za 5 min oddzwoni tylko skontaktuje się z pracownikiem który jest w moim regionie. Nie doczekałem się. To może mam ich prosić żeby łaskawie mnie odwiedzili?

Blc
Blc
8 miesięcy temu

Nie mają prawa wyciągać informacji
burmistrz może ankiety przeprowadzać u swojej matki

Anonimowo
Anonimowo
8 miesięcy temu

u mnie była panienka bez maski, zwróciłam jej uwagę, to się obraziła , a ja odmówiłam rozmowy.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x