Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Powiatowe Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne w budowie [FOTO]


Trwa budowa finansowanego ze środków Funduszu Solidarnościowego w ramach Programu „Centra opiekuńczo-mieszkalne” obiektu w Mławie. Powiat Mławski pozyskał na ten cel  kwotę 2 567701,70 zł.


Pierwszy etap budowy Powiatowego Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Mławie zakończył się z dniem 31 grudnia 2020 roku. Bez przeszkód ruszył do przodu II etap i nowa placówka pnie się do góry.

Wykonana została częściowo stolarka okienna i pokrycie dachu, a także stropy, szyb windy i klatka schodowa. Drugi etap  obejmuje jeszcze m.in. wykonanie instalacji sanitarnej, zewnętrznej instalacji gazowej, instalacji elektrycznej, robót wykończeniowych zewnętrznych i wewnętrznych, zakupu i montażu windy, zagospodarowania terenu oraz wyposażenia placówki w sprzęt i meble. Planowany termin zakończenia inwestycji to  30 listopada 2021 roku.

źródło i foto: powiat mławski

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
miki
miki
1 rok temu

i znowu Budpol……..

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x