Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Będzie nowa droga w Wyszynach


fot. ilustracyjne


4 mln złotych z budżetu Województwa Mazowieckiego przeznaczone zostało w tegorocznym budżecie na dofinansowanie kosztów rozbudowy drogi powiatowej Wiśniewo-Wola Szydłowska. Całkowity koszt inwestycji szacuje się na około 7,2 mln zł.

Radni województwa do realizacji wytypowali w tym roku kolejne 82 projekty, z których 9 dotyczy subregionu ciechanowskiego, wśród nich znalazła się jedna inwestycja dotycząca naszego powiatu.

Środki samorządu województwa stanowią ponad połowę wartości inwestycji. Pozostałą część kosztów według wstępnych założeń wezmą na siebie samorząd powiatowy (do którego droga należy) oraz gmina Stupsk. Te działania wymagają jeszcze czasu, zapewne jednak inwestycję uda się zrealizować jeszcze w tym roku.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x