Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wcześniej gruntowa, po przebudowie z nawierzchnią z kostki


Rozpoczęły się prace przy przebudowie ulicy Alfreda Kleniewskiego w Mławie. Jeszcze tej wiosny powinna się na niej pojawić nowa nawierzchnia z kostki betonowej. Planowana jest także budowa punktów świetlnych w tej ulicy oraz sąsiadującej z nią ul. O. Honoriusza Kowalczyka.


W zakres prac w ul. Alfreda Kleniewskiego wejdzie wykonanie przyłączy wodociągowych, przykanalików kanalizacji sanitarnej i deszczowej, budowa punktów oświetleniowych oraz drogi z kostki brukowej o długości 92 m i szerokości 6 m wraz z obustronnymi chodnikami. W ulicach Alfreda Kleniewskiego i O. Honoriusza Kowalczyka zostaną ponadto wybudowane punkty świetlne, z włączeniem istniejącego obwodu oświetlenia ulicznego z ul. Narodowych Sił Zbrojnych.

Generalnym wykonawcą inwestycji realizowanej przez Miasto Mława jest Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o.o. W związku z realizowanymi pracami (planujemy ich zakończenie do 15 czerwca br.) wystąpią utrudnienia w ruchu – prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i cierpliwość.

źródło i fot. :UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x