Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pożar na poddaszu mieszkania w Załężu


fot. ilustracyjne


6 zastępów straży pożarnej brało udział w akcji gaśniczej pożaru jednorodzinnego budynku w miejscowości Załęże (gm. Wieczfnia Kościelna).

– Ogień pojawił się na poddaszu z drewnianym stropem. Budynek zamieszkiwały dwie osoby, które w momencie pożaru przebywały poza domem, nikt więc nie został w zdarzeniu poszkodowany – poinformował st. kpt Jacek Dryll, oficer prasowy PSP w Mławie. Ze względu na zagrożenie, strażacy dokonali jednak ewakuacji mienia. W działaniach uczestniczyły 4 zastępy PSP Mława oraz dwa zastępy OSP Wieczfnia Kościelna.

red

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x