Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Gmina Wieczfnia Kościelna. Kolejna kontrabanda, tym razem w stodole [FOTO]


Mławscy policjanci referatu do walki z przestępczością gospodarczą ujawnili i zabezpieczyli papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy, warte ponad 33 tysiące złotych. Kontrabandę posiadał 36-letni mieszkaniec pow. mławskiego. 


Wczoraj, podczas realizacji działań na terenie gm. Wieczfnia Kościelna, kryminalni zajmujący się przestępczością gospodarczą, zatrzymali 36-letniego mieszkańca pow. mławskiego, który posiadał kontrabandę, wartą na rynku ponad 33 tysiące złotych. Jak się okazało, nielegalny towar przechowywał w stodole. Trwają czynności mławskiej policji. 

Zgodnie z art. 65 Kodeksu karnego skarbowego, kto nabywa, przechowuje, przewozi, przesyła lub przenosi wyroby akcyzowe stanowiące przedmiot czynu zabronionego (…) lub pomaga w ich zbyciu albo te wyroby akcyzowe przyjmuje lub pomaga w ich ukryciu, podlega karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności do lat 3, albo obu tym karom łącznie. 

źródło i fot: KPP Mława  

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Wielka Niedzwiedzica
Wielka Niedzwiedzica
1 rok temu

Sergiusz Piasecki jest królem przemytu, na wieki

Robert
Robert
1 rok temu

Takie sranie w banie interes w gminie kwitnie a bos bezpieczny

Olo
Olo
1 rok temu
Reply to  Robert

A coś więcej na temat tego niby bosa, chętnie się nim zajmę.

Robert
Robert
1 rok temu
Reply to  Olo

Ochrona danych osobowych niestety

z bliska
z bliska
1 rok temu
Reply to  Olo

– bądz cierpliwy BOS sam sie do ciebie zgłosi !!!

Robert
Robert
1 rok temu
Reply to  z bliska

No nie wiem szkoda mu by było czasu dla mnie

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x