Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gmina Wieczfnia Kościelna. Kolejna kontrabanda, tym razem w stodole [FOTO]


Mławscy policjanci referatu do walki z przestępczością gospodarczą ujawnili i zabezpieczyli papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy, warte ponad 33 tysiące złotych. Kontrabandę posiadał 36-letni mieszkaniec pow. mławskiego. 

Sprzedam Piec


Wczoraj, podczas realizacji działań na terenie gm. Wieczfnia Kościelna, kryminalni zajmujący się przestępczością gospodarczą, zatrzymali 36-letniego mieszkańca pow. mławskiego, który posiadał kontrabandę, wartą na rynku ponad 33 tysiące złotych. Jak się okazało, nielegalny towar przechowywał w stodole. Trwają czynności mławskiej policji. 

Zgodnie z art. 65 Kodeksu karnego skarbowego, kto nabywa, przechowuje, przewozi, przesyła lub przenosi wyroby akcyzowe stanowiące przedmiot czynu zabronionego (…) lub pomaga w ich zbyciu albo te wyroby akcyzowe przyjmuje lub pomaga w ich ukryciu, podlega karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności do lat 3, albo obu tym karom łącznie. 

źródło i fot: KPP Mława  

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Wielka Niedzwiedzica
Wielka Niedzwiedzica
27 dni temu

Sergiusz Piasecki jest królem przemytu, na wieki

Robert
Robert
27 dni temu

Takie sranie w banie interes w gminie kwitnie a bos bezpieczny

Olo
Olo
27 dni temu
Reply to  Robert

A coś więcej na temat tego niby bosa, chętnie się nim zajmę.

Robert
Robert
27 dni temu
Reply to  Olo

Ochrona danych osobowych niestety

z bliska
z bliska
27 dni temu
Reply to  Olo

– bądz cierpliwy BOS sam sie do ciebie zgłosi !!!

Robert
Robert
26 dni temu
Reply to  z bliska

No nie wiem szkoda mu by było czasu dla mnie

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x