Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Awanturował się, rozlał paliwo, chciał zniszczyć „instrybutor”.  Po pijanemu, ale dla zabawy


Spektakularne akcje na stacjach benzynowe nadal są na topie. Po słynnej w całej Polsce demolce w Rymaniu, gdy kobieta BMW wbiła się w budynek stacji, a policjanci omal nie strzelili w „instrybutor”, teraz pijany i agresywny  27-latek dla zabawy niszczył wyposażenie stacji paliw w Gubinie (opolskie).


Do zdarzenia doszło w środę (10 marca) w godzinach nocnych.  Pijany 27-latek na stacji paliw oddawał mocz na wycieraczkę, nie reagował na upomnienia pracowników stacji, zniszczył zamrażarkę do kostek lodu. Następnie podszedł do dystrybutora i zaczął rozlewać paliwo po podjeździe, jednakże dzięki szybkiej reakcji pracowników urządzenie zostało zablokowane. Potem zaczął rzucać pistoletami do tankowania gazu LPG. Zatrzymali go dopiero wezwani policjanci. Tych także znieważył, groził pozbawieniem życia i naruszył ich nietykalność cielesną. Na koniec oznajmił,  że dokonał zniszczeń na stacji dla zabawy.

Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Wartość poniesionych przez właściciela stacji strat to ponad 4 tysiące złotych. Zatrzymanemu grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 źródło i fot. Policja Lubuska

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x