Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Szkolny wolontariat w SP nr 3 zebrał karmę dla psiaków  


Wolontariat w Szkole Podstawowej przeprowadził akcję zbierania karmy dla psiaków w schronisku w Napierkach.  Jak się okazuje – pomimo pandemii  – osób, którym nie jest obojętny los zwierząt, zwłaszcza tych porzuconych i bezpańskich nie jest obojętny, jest nadal bardzo dużo.  Dzięki temu udało się zebrać 385 kg. Wielkie brawa dla wszystkich, którym dobro zwierząt leży na sercu.


Jan Maria Jackowski
Reklama

 źródło i fot. SP 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x