Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Od dziś MKM zmienia trasę linii nr 4


Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o.o. informuje, że w związku z budową sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Kolejowej, od środy 17 marca 2021 r. do odwołania autobus linii nr 4 Mławskiej Komunikacji Miejskiej nie będzie dojeżdżał do przystanku Pętla Kolejowa.


Autobusy linii 4 Mławskiej Komunikacji Miejskiej nie będą dojeżdżały do przystanku Pętla Kolejowa. Ze względów technicznych pominięty będzie również przystanek ul. Dworcowa – Grzybowa (brak możliwości nawrotu).  

Czasowo autobusy linii 4 MKM będą rozpoczynały swoją trasę na Dworcu PKP, kierując się ulicami: Dworcową, Batorego, Moniuszki, ponownie dojeżdżając do Dworca PKP i dalej kontynuując przejazd bez zmian. Godziny odjazdu z poszczególnych przystanków nie ulegają zmianie.

MPDM serdecznie przeprasza pasażerów za utrudnienia.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x