Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Najpierw pies, potem kot przywiązany do znaku


Dwie niecodzienne interwencje przeprowadzili w miniony weekend (13/15.03.2021r.) policjanci szczycieńskiej komendy. Najpierw zostali poinformowani przez 19-latkę z Jedwabna o błąkającym się po DK-58 czworonogu, a niespełna dwa dni później interweniowali w Szczytnie w sprawie kota przywiązanego na ulicy do znaku drogowego.  


Z pierwszego  zgłoszenia wynikało, że po DK58 błąka się pies rasy Beagle. Policjanci mając świadomość, że trasa ta jest bardzo ruchliwa, natychmiast zareagowali na zgłoszenie 19-letniej mieszkanki Jedwabna. Na trasie Szczytno-Dzierzki zastali zgłaszającą i czworonoga.  Mundurowi podjęli decyzję o potrzebie zabezpieczenia i przetransportowania psiaka do schroniska. Zanim beagle wskoczył do policyjnego radiowozu, wykazywał ogromną chęć zabawy, co rozbawiło zgłaszającą oraz funkcjonariuszy. Finał tego zdarzenia był taki, że właściciele już następnego dnia zgłosili się po swojego czworonoga, dzięki temu pies cały i zdrowy wrócił już do domu.
Drugie zgłoszenie pochodziło również od 19-latki, która zauważyła przywiązanego do znaku drogowego kota. Zwierzę było bardzo zadbane. Posiadało szelki i smycz. Przywiązane było do znaku drogowego usytuowanego przy pasie zieleni. 19-letnia mieszkanka Szczytna, która zgłosiła interwencję  wyraziła chęć zaopiekowania się kociakiem do czasu ustalenia jego właściciela.

źródło: KPP Szczytno

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x