Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Funkcjonariusze KAS w nietypowej roli. Pomogli ofiarom wypadku


Trójka funkcjonariuszy z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie (MUCS) pomogła poszkodowanym w groźnym wypadku drogowym. Do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych, doszło w okolicy miejscowości Stary Kraszew k/Radzymina.   


Funkcjonariusze, którzy wykonywali czynności kontrolne SENT na odcinku trasy S8 Radzymin – Wyszków, zauważyli na poboczu dwa rozbite pojazdy. Z jednego z aut wydobywał się dym.

Niezwłocznie zabezpieczyli miejsce wypadku oraz wezwali na miejsce Policję, Straż Pożarną oraz służby medyczne. Zajęli się również regulowaniem ruchu, aby uniknąć kolejnej niebezpiecznej kolizji.

Do czasu pojawienia się ratowników medycznych zaopiekowali się poszkodowanymi i udzielili im pomocy przedmedycznej.  W zdarzeniu ucierpiały dwie kobiety, mężczyzna i dziecko. Jedna z kobiet wymagała opieki medycznej.

Funkcjonariusze mazowieckiej KAS udowodnili, że poszkodowani w wypadkach drogowych też  mogą liczyć na ich pomoc i wsparcie.

źródło i fot: KAS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x