Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ruszy budowa kanalizacji na Kolejowej


Ratusz zapowiada rozpoczęcie prac związanych z budową kanalizacji sanitarnej na terenie osiedli Andersa i Wólka, która stanowi część projektu pn.: „Budowa kanalizacji sanitarnej na terenie Aglomeracji Mława”.


W ramach podejmowanych działań wybudowana zostanie m.in. sieć kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej w ulicy Kolejowej wraz  z przykanalikami w pasie drogowym. Pracownicy wybranej przez miasto firmy wejdą na plac budowy w tym tygodniu (między 15 a 20 marca 2021 r.), a przewiduje się, że roboty potrwają do końca czerwca br.

– W czasie realizacji zadania będzie dochodziło do lokalnych utrudnień w ruchu, prosimy więc o cierpliwość i zrozumienie sytuacji. Inwestycja poprawi komfort życia mieszkańców naszego miasta oraz przyczyni się do ochrony środowiska naturalnego – apeluje ratusz.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Obserwator z pieskiem
Obserwator z pieskiem
7 miesięcy temu

Myślicie, że dokończą? Mnie się wydaje, że nie. 2 lata temu rozgrzebali ul. Broniewskiego wsadzając pod ziemię rury a ulica powinna zmienić nazwę na ul. Błotną.

DarioMarioBunioNunio
DarioMarioBunioNunio
7 miesięcy temu

jak nie , jak tak . Inwestycja ma wysoki priorytet . ” developery premii nie wypłacą „

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x