Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Projekty „Sieć na kulturę”. To szkolenie się może przydać


„Sieć na kulturę” i Miejska Biblioteka Publiczna w Mławie zapraszają dzieci w wieku 10 – 14 lat na szkolenie w trybie on-line. Szkolenie jest bezpłatne, poprowadzi je pracownik naszej biblioteki a uczestnicy otrzymają certyfikaty ukończenia kursu.

Sprzedam Piec


Zapisy pod numerem tel. 601 092 206 lub poprzez wiadomość pod tym postem na profilu BUM na fb.

Kurs trwa 30 godzin (w blokach po 2 godziny lekcyjne, z przerwą), będzie się odbywał raz lub dwa razy w tygodniu (do ustalenia).

„PROJEKTOWANIE GRAFICZNE Z WYKORZYSTANIEM APLIKACJI CYFROWYCH” jest jednym ze szkoleń w ramach projektów „Sieć na kulturę”.

Czego dowie się Twoje dziecko?

Podczas szkolenia zostaną omówione możliwości pozyskiwania grafik i zdjęć oraz wykorzystania ich w różnych projektach. Pozna dostępne narzędzia do obróbki graficznej i tworzenia projektów. Zdobędzie umiejętności związane z zasadami projektowania wizualnego. Dowie się o przysługujących mu prawach autorskich i co to jest creativecommons.

Chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę projektu: https://www.siecnakulture.pl/

źródło: MBP w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x