Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Projekty „Sieć na kulturę”. To szkolenie się może przydać


„Sieć na kulturę” i Miejska Biblioteka Publiczna w Mławie zapraszają dzieci w wieku 10 – 14 lat na szkolenie w trybie on-line. Szkolenie jest bezpłatne, poprowadzi je pracownik naszej biblioteki a uczestnicy otrzymają certyfikaty ukończenia kursu.


Zapisy pod numerem tel. 601 092 206 lub poprzez wiadomość pod tym postem na profilu BUM na fb.

Kurs trwa 30 godzin (w blokach po 2 godziny lekcyjne, z przerwą), będzie się odbywał raz lub dwa razy w tygodniu (do ustalenia).

„PROJEKTOWANIE GRAFICZNE Z WYKORZYSTANIEM APLIKACJI CYFROWYCH” jest jednym ze szkoleń w ramach projektów „Sieć na kulturę”.

Czego dowie się Twoje dziecko?

Podczas szkolenia zostaną omówione możliwości pozyskiwania grafik i zdjęć oraz wykorzystania ich w różnych projektach. Pozna dostępne narzędzia do obróbki graficznej i tworzenia projektów. Zdobędzie umiejętności związane z zasadami projektowania wizualnego. Dowie się o przysługujących mu prawach autorskich i co to jest creativecommons.

Chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę projektu: https://www.siecnakulture.pl/

źródło: MBP w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x