Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 16 marca


Według danych Ministerstwa Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 16 marca br. godz. 10:30 mamy wykazane w ostatniej dobie 9 nowych zakażeń i brak przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących i Covid-19. 882 osoby objęte są kwarantanną, w ciągu ostatniej doby wykonano 91 testów, z czego 11 jest pozytywnych. 


W województwie mazowieckim odnotowano 2343 przypadki zakażeń, 30 przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących i 6 z powodu Covid-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 14396, z powodu chorób współistniejących zmarło 293 osób, z powodu COVID-19 – 79.

Link do pełnych danych TUTAJ

red.

źródło: MZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
18 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Giuseppe
Giuseppe
6 miesięcy temu

Nie rozumiem jednej rzeczy: są wśród nas osoby, które legitymują się zaswiadczeniem od lekarza, iż mają przeciwwskazania do noszenia maseczek z powodów zdrowotnych i te same osoby ryzykują własnym zdrowiem oraz innych i nie noszą masek w przestrzeniach zamkniętych. Kompletnie bez sensu.

Marcin
Marcin
6 miesięcy temu
Reply to  Giuseppe

Bez sensu to jest twój komentarz jak u bez sensu są ograniczenia i zakazy w tym chorym kraju. Od początku tego wszystkiego można dostrzec absurdy ludzi którzy zarządzają krajem.

Mława
Mława
6 miesięcy temu
Reply to  Marcin

Nic dodać nic ująć

Yureck
Yureck
6 miesięcy temu
Reply to  Mława

Jakaś następna próba ucieczki przed Policją jest w planie?

Yureck
Yureck
6 miesięcy temu
Reply to  Marcin

Widzę, że kolega epidemiolog i się zna. Brawa dla tego b.. pana!

Marcin
Marcin
6 miesięcy temu
Reply to  Yureck

Ja od dawien dawna wiem, że rząd robi z ludzi debili. Otwiera, zamyka, otwiera i zamyka. Zadne zakazy nie przynoszą efektów, żadna maseczka nie chroni przed zakażeniem, wystarczy popatrzeć na statystyki na Warmii i zobaczyć czy faktycznie te zamykanie coś pomogło. Ty masz dawno łeb wyprany covidem. Covid zostanie z nami już na zawsze to nie minie, jak nie minęła grypa i inne choroby zakaźne. A zgony? Zgony są, jasne że tak. Ale większość tych zgonów to powód taki, że ludzie którzy faktycznie potrzebują leczenia nie mają dostępu do lekarza. Dlaczego żadne media nie powiedzą o kobiecie którą skazał na śmierć Morawiecki i Niedzielski? Posłuchaj trochę wywiadu z tą Panią a może trochę przejrzysz na oczy.

Jak to kiedyś Morawiecki powiedział w restauracji Sowa. ‚będziemy zapier…. Za Miske ryzu’ otóż powoli zaczynamy. Ale wyborców trzeba kupić i można. 13 emerytura, zaraz 14 i gra muzyka. Tylko dlaczego to wszystko jest z zwykłych podatników? Otóż gospodarka przecież musi powstać, ale kosztem ludności. Podnoszenie podatków, dodatkowe absurdalne podatki, ceny paliw, energia, woda, gaz, żywność, cukier, pieczywo i wszystko inne.

Sledze od dawna twoje komentarze i widzę w Tobie tyle nienawiści, złości do wszystkich za covid. Zastanawiam się czasem jak Ty to robisz że jeszcze żyjesz? Że nie zjadły Cię nerwy jakąś depresja. Człowieku nie masz się czym zająć? Oto chodzi w tym kraju, podzielić ludność. Nie wiem jak Tobie, ale Mi nie odpowiada spędzać znów świat bez rodziny, ale ty jej chyba nie masz. A covida masz w tym łbie zakodowanego.

Wyjaśnij to Pani której odmówiono zabiegu, bo trzeba leczyć covid. Covid nie taki zły, przeszedłem go, było źle ale dałem radę. Więc proszę Cię, nie wypisuj tu głupot bo widać, że wcale go nie miałeś a się na słuchałeś jakie to groźne.

Yureck
Yureck
6 miesięcy temu
Reply to  Marcin

Czy jesteś lekarzem?

Bigos
Bigos
6 miesięcy temu
Reply to  Marcin

Do budy

Anonim
Anonim
6 miesięcy temu
Reply to  Marcin

On i ten drugi (aaa, jeszcze jest trzeci, niejaki „łoś”) pewnie dostają jakąś dolę od firmy farmaceutycznej za propagowanie strachu i ogłupianie ludzi, bo jeśli nie, to zapewne jest to 3 osobników psychicznie chorych, którym na mózg padł covid.

Anonim
Anonim
6 miesięcy temu
Reply to  Anonim

Jeszcze czwarty próbuje do tej trójcy dołączyć? – ładny zestaw: jurecek, jozecek, łoś i bigos. Przydałby się jeszcze jakiś burek.

Marcin
Marcin
6 miesięcy temu
Reply to  Anonim

Nie mam ochoty na pisanie tu komentarzy. Widać, że tych 3 czy 4 wierzących w covid to jedna osoba, ale pod innym nickiem. Jak PiS potrafi kupić sobie wyborców, tak również potrafi kupić ludzi do propagandy, namawiania do szczepień i siania strachu wśród ludzi. Normalność tego rządu.

Yureck
Yureck
6 miesięcy temu
Reply to  Marcin

„Kupić ludzi do propagandy”- ale myśl, ale składnia! Szacun. Naukawe twierdzenia o nieistnieniu Covida możesz głosić p. Górniak. Ona twierdzi, że w szpitalach są statyści. Kurzy móżdżek zwielokrotniony do bólu. I mamy kryzys. Takim jak wy, przedsiębiorcy, których biznesy padają, powinni dziękować. Oj, będzie kryzys…

Anonim
Anonim
6 miesięcy temu
Reply to  Yureck

Jak można mieć taki móżdżek jak masz ty… Kurzy w porównaniu z twoim to gigant.

Marcin
Marcin
6 miesięcy temu
Reply to  Anonim

Każdy mądry i normalnie myślący wie, żeby nie ludzie starsi to PiS by nie doszedł do władzy. Dlatego tak Morawiecki nakłaniał ludzi ‚idźmy tłumnie ma wybory, nie ma się czego bać, wirus jest w odwrocie’ widać właśnie jaki ma odwrót. Nie wiem z czym oni walczą ale chyba sami że sobą.

Klara
Klara
6 miesięcy temu
Reply to  Anonim

Tych czterech to idioci bez kultury,nie szanują innych.Sa pokroju obecnych dyktatorów z rządu,mozgi mają wyprane,brak logicznego myślenia.

Klara
Klara
6 miesięcy temu
Reply to  Marcin

Prawda obecny rząd doprowadził do całego bałaganu,nienawisci wśród ludzi.A umierają,bo niby gdzie na inne choroby mają się leczyć,jak wszystkie prawie covidowe.Dziwne,ze samych lekarzy zakażnikow mamy,innych nie ma,bo innych chorób nie leczą.Covid większość przechodzi jak cięższa grypę w domu,umieraja najslabsi z wieloma ciężkimi chorobami.

Yureck
Yureck
6 miesięcy temu
Reply to  Klara

Długo to analizowane było?

Mława
Mława
6 miesięcy temu
Reply to  Yureck

Wystarczająco dłużej dzieciaczku nos w książki i uczyć się tylko maseczkę załóż idio..

18
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x