Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trzymajmy kciuki.  Pierwszy mławianin w programie Ninja Warrior


Patryk Podliński jest pierwszym mławianinem, który zakwalifikował się i z powodzeniem przeszedł przez eliminacje 3 edycji programu Ninja Warrior Polska. Jutro wystąpi w kolejnym etapie zmagań, trzymajmy za niego kciuki.


Sportowa rywalizacja i ogromne emocje, ekstremalnie trudny tor przeszkód, niezwykle sprawni i odważni uczestnicy a także gwarantujący dobrą zabawę komentatorzy, tak w skrócie wygląda Ninja Warrior Polska.

Pierwszym krokiem jest zgłoszenie się do programu. Jeżeli przejdziemy ten etap czeka nas test sprawnościowy, a potem już kolejne eliminacje, półfinał i finał.

– Udział w programie to spełnienie moich marzeń. Choć uprawiam sporty walki, to przygotowywałem się do udziału w programie przez 8 miesięcy, trenując na skateparku, trampolinach czy drążkach. Tu ważne są jednak nie tylko mięśnie, ale też praca głową. Każdą przeszkodę trzeba sforsować w inny sposób – mówi Patryk Podliński.

Zachęca też wszystkich do podjęcia takiego wyzwania, niezależnie od wieku.

– Nie ma ograniczeń wiekowych w programie. Ważna jest wola walki. W mojej edycji pomimo rywalizacji już od pierwszego castingu, panuje świetna, koleżeńska atmosfera. Już można zgłaszać się do kolejnej edycji programu – zachęca do spróbowania własnych sił Patryk.

– Wiem, że na pewno będą mi kibicować najbliżsi, w tym moja córeczka. Zapraszam też wszystkich do oglądania i kibicowania już jutro o 20:05 w Polsacie – dodaje.

JK 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
4 2 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x