Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bezpłatna księgowość dla stowarzyszeń w Ciechanowie


Organizacje pozarządowe działające na rzecz mieszkańców Ciechanowa mogą skorzystać z bezpłatnego wsparcia w prowadzeniu swojej księgowości w 2021 r. Usługi będą świadczone przez Stowarzyszenie Ciechanowski Wolontariat, ze środków finansowych pozyskanych od miasta.


W ramach projektu realizowanego przez Stowarzyszenie Ciechanowski Wolontariat 6 organizacji pozarządowych będzie mogło skorzystać z bezpłatnego księgowania dowodów finansowych oraz przygotowania rocznego sprawozdania finansowego wraz z deklaracją CIT.

Wparcie skierowane jest przede wszystkim do małych organizacji, które nie mają środków na korzystanie z profesjonalnych usług księgowych. Zgodnie z regulaminem, wsparciem w ramach projektu mogą zostać objęte wyłącznie organizacje nieprowadzące działalności gospodarczej, niezatrudniające pracowników na umowy o pracę oraz posiadające wpis do KRS lub ewidencji stowarzyszeń w Starostwie Powiatowym. W pierwszej kolejności do projektu będą rekrutowane organizacje, które posiadają status Organizacji Pożytku Publicznego lub działają (są zarejestrowane) krócej niż 24 miesiące.

źródło: UM Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x